سلام بر چهره ی دلربای مهدی (عج)

اللهم عجل لولیک الفرج

سلام بر چهره ی دلربای مهدی (عج)

اللهم عجل لولیک الفرج

از پرتکل یهود تا پس کوچه‎های تهران

سه شنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۰۱ ب.ظ

از پرتکل یهود تا پس کوچه‎های تهران shia muslim

ترسی  بزرگ سراسر غرب را فراگرفته است، آنها با توجه به مطالعه کتب مسلمانان و مکاشفات و پیش‎گویی‎های مندرج در کتاب مقدس، و همچنین پیش‎بینی مبتنی بر علم آینده‎پژوهان غربی، به این نتیجه رسیده‎اند که تمدن غرب، رو به افول است؛
وآنچه رویای آنها را به کابوس مبدل کرده است، شرق اسلامی می باشد. 

در سال 1879 در شهر بال سوئیس عهدنامه‎ای امضاء شد و به منظور تسلط شیطان برجهان، پروتکل‎های 24 گانه یهود، آینده صهیونیسم را ترسیم کرد.
در بند سوم این پروتکل، علامت افعی به عنوان نماد یهود معرفی می‎گردد، و مفهوم آن اختلال در معیارهای شرعی و قانونی کشورها می‎باشد.
همچنین در بخش دیگری از آن آمده‎است « تا زمانی که غیر یهود مانع رسیدن مانع رسیدن ما به هدف هایمان باشد، باید فساد و رشوه خواری را رواج دهیم»(1)
حال این سوال پیش می‎آید که طراحان و تدوین‎کنندگان این پروتکل چگونه خود را به اهدافشان نزدیک می‎کنند؟ و راهکارهای آنان برای پیشبرد رویاهایشان چیست؟
میشل هوئلیک نویسنده اسلام‎ستیز فرانسوی می‎گوید: 
«جنگ برضداسلام با کشتن مسلمانها فایده ای ندارد. فقط با فاسد کردن آنها می توان به پیروزی دست یافت.
پس باید به جای بمب بر سر مسلمانان، دامن های کوتاه بریزیم.»(2)
 جمله فوق این سوال را به ذهن متبادر می‎کند که آیا حجاب پرچم و سنگ بنای حکومت اسلامی است که با برداشتن و کم رنگ شدن آن تمامی بنای آن فرو می‎ریزد؟
مارتین ایندیک، نظریه پرداز آمریکایی، در مطلبی تصریح می‎کند: ما دیگر نمی توانیم در ایران روی تحرکات دانشجویی حساب کنیم و دیگر نمی شود دانشجوها را به خیابان ها بیاوریم . 
وی در بخش دیگری از مطلب خود بر تاکتیک و پروژه دیگر آمریکا برای براندازی نظام اسلام پرداخته و تاکید می‎کند: برنامه این است که حجاب را از زنان ایرانی بگیریم; زیرا زنان بی حجاب، نظام اسلامی ایران را ضایع می کنند و علامت مخالفت با رژیم ایران هستند . (3)
«فرانتس فانون» جامعه شناس و فیلسوف فرانسوی در کتاب خود با نام «سال پنجم انقلاب الجزایر» می نویسد: «استعمار حداکثر کوشش خود را بر مسئله چادر تمرکز داده است… هر چادری که دور انداخته می شود افق جدیدی را که تا آن هنگام بر استعمارگر ممنوع بود در برابر او می گشاید… پس از دیدن هر چهره بی حجابی، امید های حمله ور شدن اشغالگر ده برابر می گردد...» (4)
مرور این کتاب یادآور ماجرای سقوط اندلس در اروپا است که در آن مسلمانان شکست خوردند و شهر به دست غیرمسلمانان افتاد؛ خاطرات مسترهمفر، پیرامون فتح آندلس نیز، مؤید، این ماجراست. او در بخشی از خاطرات خود می‎نویسد:
قلعه های اسلامی فرونریخت تا زمانی که حجاب های زنان فروریخت(5)
مطالب فوق، بخش بسیار کوتاهی از دیدگاه‎های متفکران غرب، پیرامون حجاب زنان مسلمان است. آنها پس از سالها تحقیق و پژوهش به این نتیجه رسیده‎اند که آنچه مانع رسیدن آنها به کاخ آرزوهایشان می‎شود، حجاب زنان سرزمین من است.

البته این را هم بنده اضافه می کنم که ای آرزو وتفکر را به گور می برند. چون چشم بیدار انقلاب باز است 

منبع :مصاف 

نظرات  (۱)

۱۶ اسفند ۹۴ ، ۱۵:۱۸ مهدی ابوفاطمه
احسنت
مطلب خوبی است
ان شالله چشمان همه ما بیدار باشه
پاسخ:
ممنون
ان شاالله که این طور باشد...

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی